Free songs

Rodzaj zajęć
Cennik
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
Indywidualna terapia prowadzona z dzieckiem w wieku przedszkolnym lub szkolnym na terenie poradni psychologiczno-pedagogicznej „Fundacji Dobroczyńca” w Rumi lub Mostach.
TERAPIA PSYCHOLOGICZNA
ZAJĘCIA TERAPII PEDAGOGICZNEJ
Indywidualna terapia prowadzona z dzieckiem w wieku przedszkolnym lub szkolnym na terenie poradni psychologiczno- pedagogicznej „Fundacji Dobroczyńca” w Rumi lub Mostach.
REHABILITACJA RUCHOWA
Rehabilitacja ruchowa prowadzona przez fizjoterapeutę indywidualnie z dzieckiem.
DIAGNOZA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
Indywidualne badanie dziecka przez certyfikowanego etrapeutę SI, łącznie obejmuje 4 spotkania. Badanie kończy się wydaniem opinii „diagnozy Integracji Sensorycznej”
ZAJĘCIA TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
Indywidualne zajęcia z certyfikowanym terapeutą prowadzone w sali integracji sensorycznej w placówce terapeutycznej w Rumii lub Mostach.
BADANIE DZIECKA TESTEM ROZWOJOWYM (TEST INTELIGENCJI)
Badanie dziecka testem inteligencji przez psychologa dziecięcego wraz z opisem poszczególnych sfer rozwojowych. Badanie kończy się wydaniem opinii oraz spotkaniem konsultacyjnym z psychologiem.
SZKOLENIE RADY PEDAGOGICZNEJ
Szkolenie obejmuje 2 godzinne spotkanie z elementami warsztatowymi oraz z materiałami dydaktycznymi. Szkolenie odbywa się na terenie placówki zamawiającej.
Tematy szkoleń dostosowujemy do potrzeb placówki zamawiającej.
25zł od osoby lub 500zł za grupę
ZAJĘCIA GRUPOWE W PRZEDSZKOLU/ SZKOŁY
Zajęcia grupowe na terenie przedszkola zgłaszajacego się do zajęć. Zajęcia prowadzone z małymi grupami na temat wskazany przez przedszkole.
50zł za zajęcia grupowe z grupą do (15 dzieci)