Free songs

PROJEKT „KLUB ZARADKA” BEZPŁATNA TERAPIA DLA DZIECI Z AUTYZMEM

„Klub Zaradka”czyli szkoła dla rodziców oraz zajęcia terapeutyczne dla dzieci-projekt dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie

W miesiącu październiku i listopadzie 2016 roku rusza projekt zajęć terapeutycznych dla dzieci z diagnozą autyzmu. Projekt został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

Kryteria przyjęcia dziecka na zajęcia w ramach projektu:

• orzeczenie o autyzmie
  • dziecko będące mieszkańcem powiatu wejherowskiego

Zgłoszenia prosimy składać osobiście w siedzibie Fundacji Dobroczyńca Rumia ul.Janowska 16 lub telefonicznie pod numerem tel. (58) 736-20-75.

W ramach projektu dzieci wezmą udział w zajęciach terapeutycznych BEZPŁATNIE. W zajęciach mogą brać udział Rodzice. Zajęcia odbywać będą się w soboty :29 października,5 listopada,26 listopada.

Zajęcia prowadzimy w Rumi, ul.Janowska 16.

Aby wziąć udział w projekcie nie trzeba być wychowankiem naszych przedszkoli. Zapraszamy wszystkie dzieci z orzeczeniem autyzmu , które nie ukończyły 7 roku życia.

Rodzice otrzymają bezpłatne konsultacje wraz z dietą sensoryczną dla dziecka.

Zapraszamy!